Nagłówek
DOWOZY OBOWIĄZUJĄCE W ROKU SZKOLNYM 2023/2024
AUTOBUS nr 2
5-latki
6-latkikl. I-III SP
kl. IV-VIII SP
7.05
Lubiszynek I
X
X
7.07
Jeziernik (skrzyż.)
X
X
X
7.10
Jeziernik
X
X
X
7.12
Komarówka
X
X
X
7.17
Ostaszewo (szkoła)
X
7.23
Gniazdowo
X
7.30
Nowa Cerkiew
7.40
Palczewo
X
X
7.50
Nowa Cerkiew
X
7.53
Nowa Cerkiew (wał)
X
7.55
Gniazdowo
X
8.00
Ostaszewo szkoła
AUTOBUS nr 1
6.55
Palczewo
X
7.05
Nowa Cerkiew
X
7.10
Gniazdowo
X
7.15
Ostaszewo (szkoła)
7.30
Nowa Kościelnica
X
X
X
7.35
Pułkownikówka
X
X
X
7.40
Piaskowiec
X
X
X
7.45
Ostaszewo szkoła
X
7.50
Gniazdowo
X
7.55
Nowa Cerkiew (szkoła)
ODWÓZ SZKOŁA OSTASZEWO – 5-latki i 6-latki:
AUTOBUS nr 1
13:05 Ostaszewo (szkoła) - Komarówka (13.07) - Jeziernik (13.10) -Gniazdowo (13.15) - Nowa Cerkiew wał (13.17) –Nowa Cerkiew (13.20)
13:30 Ostaszewo (szkoła) - Piaskowiec(13.35) - Pułkownikówka (13.40) – N. Kościelnica (13.45)
AUTOBUS nr 2
13:30 Ostaszewo (szkoła) – Palczewo (13.50)
ODWÓZ SZKOŁA NOWA CERKIEW KLASY I-III :
AUTOBUS nr 1
13:20 Nowa Cerkiew (szkoła) - Gniazdowo (13.25) - Ostaszewo szkoła (13.30) - Piaskowiec (13:35) - Pułkownikówka (13.40) - Nowa Kościelnica (13:45)
14:50 Nowa Cerkiew szkoła (wszystkie dzieci)- Ostaszewo szkoła (15.00)-Piaskowiec(15.20)- Pułkownikówka (15.25)- Nowa Kościelnica(15.30)
AUTOBUS nr 2
13.40 Nowa Cerkiew (szkoła) - Palczewo (13.50)
14.00 Nowa Cerkiew (szkoła) - Ostaszewo szkoła (14.10) - Ostaszewo poczta (14.12) - Komarówka (14.15) - Jeziernik (14.20) - Lubiszynek (14.25)
15.15 Ostaszewo (szkoła)- Jeziernik (15.20)
15.35 Nowa Cerkiew - Palczewo(15.45)
ODWÓZ SZKOŁA OSTASZEWO KLASY IV-VIII:
AUTOBUS nr 1
13.05 Ostaszewo (szkoła) - Komarówka (13.07) - Jeziernik (13.10) -Gniazdowo (13.15) - Nowa Cerkiew wał (13.17) –Nowa Cerkiew (13.20)
13.30 Ostaszewo (szkoła) - Piaskowiec(13.35) - Pułkownikówka (13.40) – N. Kościelnica (13.45)- Powrót autobusu do Ostaszewa (13.55)
14.50 Ostaszewo (szkoła)- Gniazdowo (14.55)- Nowa Cerkiew (szkoła) 15.00- Ostaszewo szkoła (15.10)
15.15 Ostaszewo (szkola)- Piaskowiec(15.20)- Pułkownikówka (15.25)- Nowa Kościelnica(15.30)
AUTOBUS nr 2
13.30 Ostaszewo (szkoła) – Gniazdowo (13.35)- Nowa Cerkiew (13.40) - Palczewo (13.50)
14.10 Ostaszewo (szkoła)- Komarówka (14.15)- Jeziernik (14.20)- Lubiszynek I (14.25)- Powrót autobusu do Ostaszewa (14.35)
15.15 Ostaszewo (szkoła)- Jeziernik (15.20)- Gniazdowo (15.30)- Nowa Cerkiew (15.35)- Palczewo (15.45)