• BAL KARNAWAŁOWY styczeń 2023

• Karnawał to czas balów, maskarad i zabaw. Małym dzieciom sprawia ogromną radość wcielanie się w różne postaci bajkowe. Czy jest coś przyjemniejszego, niż choć na chwilę ubrać niezwykły strój i stać się księżniczką, piratem, czy czerwonym kapturkiem? Staramy się, aby ten dzień był wyjątkowy i dostarczał dzieciom wielu radosnych przeżyć. Również w tym roku 12 stycznia  nasz szkolny bal wywołał wiele emocji. Dzieci bardzo chętnie brały udział w różnorakich konkursach. Rodzice w szczególny sposób zaangażowali się w przygotowanie strojów dla swoich pociech. W przerwach tanecznych uczestnicy balu korzystali ze słodkich poczęstunków.
            Myślę, że uczniowie długo będą wspominać to wydarzenie, a jak się bawili można ocenić oglądając zdjęcia.