• Szkolne Koło Wolontariatu - pomagamy zwierzętom

• 25 listopada 2019 r. uczniowie ze Szkolnego Koła Wolontariatu przekazali zebraną podczas ogłoszonej w szkole akcji karmę i akcesoria Panu prezesowi Jarosławowi Dywizjuszowi Nowodworskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt "ISKIERKA".
            Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym uczniom i rodzicom naszej szkoły. Dzięki Wam podopieczni "ISKIERKI" nie będą głodować w te chłodne dni.

• Akcja ŚWIATEŁKO PAMIĘCI

• W ostatnim tygodniu Szkolne Koło Wolontariatu zorganizowało zbiórkę zniczy, aby zapalić "światełko pamięci" na grobach. Wolontariusze zgrabili liście wokół ruin kościoła na cmentarzu. Znicze zostały zapalone na cmentarzach w Ostaszewie, Jezierniku oraz Nowej Cerkwi na grobach pracowników Naszej szkoły, mogile kapłanów oraz grobie nieznanego żołnierza. Serdeczne podziękowania dla wszystkich uczniów, którzy włączyli się do tej akcji. Chcemy również z całego serca podziękować Pani Iwonie Bednarz za przekazanie zniczy na naszą akcję.